Psikolog

Ezgi FISTIK

Kendini İyi Hisset
Ezgi FISTIK

Psikolog Ezgi FISTIK, Avrasya Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden birincilikle mezun olmuştur.

Eğitim hayatı süresince, mesleki gelişimi adına birçok hastane, özel muayenehane ve psikolojik danışmanlık merkezlerinde staj programlarında yer almış, pek çok eğitime katılmıştır. Bu sayede çeşitli danışan profilleri, vaka formülasyonları, analiz ve yorumlamaları hakkında değerli bilgi, gözlem ve deneyime sahip olmuştur.

Staj programlarına ek olarak Cinsel Terapi ve Oyun Terapisi alanlarında uygulayıcı eğitimlerini tamamlayarak bu alanlarda çalışmalarını zenginleştirmiştir.

Halen almakta olduğu eğitimlerle kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Sosyal Medyada Takip Et!

Diğer Takım Üyeleri

Adem TOY
Uzm. Psikolojik Danışman ve Pedagog

Adem TOY

Hacettepe Üniversitesi  Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisansını tamamlamıştır. Okul Öncesi Öğretmeliğinde yüksek lisansını tamamlamış olup, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktadır. Aile Danışmanlığı Eğitimi, Oyun Terapisi, EMDR ve BDT eğitimlerini almıştır.
Ezgi FISTIK
Psikolog

Ezgi FISTIK

Avrasya Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden birincilikle mezun olmuştur. Lisans dönemi boyunca Medical Park Özel Karadeniz Hastanesi ve Uzm. Dr. Gökhan Kandemir Psikiyatri Kliniğinde gönüllü stajlarını yaparak gerekli gözlem ve deneyime sahip olmuştur.
Şeyma TOY
Uzm. Aile Danışmanı ve Oyun Terapisti

Şeyma TOY

İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde lisansını tamamlamıştır. Osmangazi Üniversitesinde Eğitim alanında da lisansını başarı ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını Klinik Psikoloji alanından yapmaktadır.
Mustafa Emirhan Yıldırım
Psikolog

Mustafa Emirhan Yıldırım

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde lisan eğitimini akabinde yine aynı üniversitede Sınıf Eğitimi alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Bunların yanı sıra Erzurum Atatürk Üniversitesinde Sosyal Hizmet ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tamamlamıştır.
Ayfer Ercan
Psikolojik Danışman ve Oyun Terapisti

Ayfer Ercan

Pamukkale Üniversitesi  Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisansını tamamlamıştır. Aynı zamanda Pamukkale Üniversitesinde Okul Öncesi Öğretmenliği alanında da lisansını başarıyla tamamlamıştır.
Online Randevu

Online Randevu

Siz de Hemen Randevu Alın!.

08:0009:0010:0011:0012:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00

Whatsapp