Psikolog

Mustafa Emirhan Yıldırım

Kendini İyi Hisset
Mustafa Emirhan Yıldırım

Psikolog Mustafa Emirhan Yıldırım, lise öğrenimi ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde lisan eğitimini akabinde yine aynı üniversitede Sınıf Eğitimi alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Bunların yanı sıra Erzurum Atatürk Üniversitesinde Sosyal Hizmet ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tamamlamıştır. Sınıf Yönetimi, Oyun Terapisi, Zeka Oyunları, Hızlı Okuma, Öğrenci Koçluğu eğitimleri almıştır. Mesleki çalışmalarına 9 yıllık tecrübesi ile Wise Psikoloji Danışmanlık Merkezinde devam etmektedir.

Sosyal Medyada Takip Et!

Diğer Takım Üyeleri

Adem TOY
Uzm. Psikolojik Danışman ve Pedagog

Adem TOY

Hacettepe Üniversitesi  Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisansını tamamlamıştır. Okul Öncesi Öğretmeliğinde yüksek lisansını tamamlamış olup, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktadır. Aile Danışmanlığı Eğitimi, Oyun Terapisi, EMDR ve BDT eğitimlerini almıştır.
Ezgi FISTIK
Psikolog

Ezgi FISTIK

Avrasya Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden birincilikle mezun olmuştur. Lisans dönemi boyunca Medical Park Özel Karadeniz Hastanesi ve Uzm. Dr. Gökhan Kandemir Psikiyatri Kliniğinde gönüllü stajlarını yaparak gerekli gözlem ve deneyime sahip olmuştur.
Şeyma TOY
Uzm. Aile Danışmanı ve Oyun Terapisti

Şeyma TOY

İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde lisansını tamamlamıştır. Osmangazi Üniversitesinde Eğitim alanında da lisansını başarı ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını Klinik Psikoloji alanından yapmaktadır.
Mustafa Emirhan Yıldırım
Psikolog

Mustafa Emirhan Yıldırım

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde lisan eğitimini akabinde yine aynı üniversitede Sınıf Eğitimi alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Bunların yanı sıra Erzurum Atatürk Üniversitesinde Sosyal Hizmet ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tamamlamıştır.
Ayfer Ercan
Psikolojik Danışman ve Oyun Terapisti

Ayfer Ercan

Pamukkale Üniversitesi  Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisansını tamamlamıştır. Aynı zamanda Pamukkale Üniversitesinde Okul Öncesi Öğretmenliği alanında da lisansını başarıyla tamamlamıştır.
Online Randevu

Online Randevu

Siz de Hemen Randevu Alın!.

08:0009:0010:0011:0012:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00

Whatsapp