Uzm. Aile Danışmanı ve Oyun Terapisti

Şeyma TOY

Kendini İyi Hisset
Şeyma TOY

Uzm. Aile Danışmanı ve Oyun Terapisti Şeyma Toy, lise öğreniminin ardından İstanbul Üniversitesi  Çocuk Gelişimi bölümünde lisansını tamamlamıştır. Osmangazi Üniversitesinde Eğitim alanında da lisansını başarı ile tamamlamıştır.  Yüksek lisansını Klinik Psikoloji alanından yapmaktadır. Aile Danışmanlığı Eğitimi, Oyun Terapisi, Resim Analizi, Montessori Eğitimi, Disleksi Eğitmen Eğitimi, Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi, Masal Terapisi Eğitimi, Eğitim Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu eğitimlerini almıştır. EMDR ve BDT eğitimlerini de başarı ile tamamlamıştır. Uzm. Aile Danışmanı ve OyunTerapisti Şeyma Toy on yıllık tecrübesiyle mesleki çalışmalarına Wise Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde devam etmektedir.

Sosyal Medyada Takip Et!

Diğer Takım Üyeleri

Adem TOY
Uzm. Psikolojik Danışman ve Pedagog

Adem TOY

Hacettepe Üniversitesi  Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisansını tamamlamıştır. Okul Öncesi Öğretmeliğinde yüksek lisansını tamamlamış olup, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktadır. Aile Danışmanlığı Eğitimi, Oyun Terapisi, EMDR ve BDT eğitimlerini almıştır.
Ezgi FISTIK
Psikolog

Ezgi FISTIK

Avrasya Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden birincilikle mezun olmuştur. Lisans dönemi boyunca Medical Park Özel Karadeniz Hastanesi ve Uzm. Dr. Gökhan Kandemir Psikiyatri Kliniğinde gönüllü stajlarını yaparak gerekli gözlem ve deneyime sahip olmuştur.
Şeyma TOY
Uzm. Aile Danışmanı ve Oyun Terapisti

Şeyma TOY

İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde lisansını tamamlamıştır. Osmangazi Üniversitesinde Eğitim alanında da lisansını başarı ile tamamlamıştır. Yüksek lisansını Klinik Psikoloji alanından yapmaktadır.
Mustafa Emirhan Yıldırım
Psikolog

Mustafa Emirhan Yıldırım

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde lisan eğitimini akabinde yine aynı üniversitede Sınıf Eğitimi alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Bunların yanı sıra Erzurum Atatürk Üniversitesinde Sosyal Hizmet ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Psikoloji Bölümünü tamamlamıştır.
Ayfer Ercan
Psikolojik Danışman ve Oyun Terapisti

Ayfer Ercan

Pamukkale Üniversitesi  Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisansını tamamlamıştır. Aynı zamanda Pamukkale Üniversitesinde Okul Öncesi Öğretmenliği alanında da lisansını başarıyla tamamlamıştır.
Online Randevu

Online Randevu

Siz de Hemen Randevu Alın!.

08:0009:0010:0011:0012:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00

Whatsapp