Sigarayı Bir Saatte Bırakmak Mümkün Mü?

Sigarayı Bir Saatte Bırakmak Mümkün Mü?

Sigarayı Bir Saatte Bırakmak Mümkün Mü?

▪İnsan vücudu, bilgi türü ne olursa olsun aynı aktarım aracını kullanır. Beş duyu organımızla algıladığımız bütün nesneler elektriksel sinyaller olarak kodlanır.

▪Bu elektriksel sinyaller, hedefleri olan herhangi bir sinir ya da kas lifine ulaştıklarında kimyasal bir değişime sebep olurlar. Bu değişim ise bir hissin oluşmasına veya bir kasın kasılarak hareketin gerçekleşmesine yol açar.

▪Beyin tüm işlevlerini yerine getirirken elektriksel sinyalleri kullanır. Bu sinyaller sayesinde beyin vücudun diğer kısımları ile haberleşir, onlara talimat gönderir ve onlardan gelen elektriksel sinyalleri yorumlar.

▪Yalnızca beyindeki değil aynı zamanda vücudumuzdaki tüm sinir hücreleri de elektriksel sinyal üretir ve elektriksel sinyaller ile çalışırlar. İçimize çektiğimiz sigaranın dumanı bir dizi elektriksel titreşimi harekete geçirir ve insan bedeninde kimyasal bir değişime yol açar.

▪Bağımlılık yapıcı maddelerin uzun süre kullanımı neticesinde oluşan kimyasal değişmeler çok çeşitli hormonlar salgılamamıza, salgılanan bu hormonların ise bedenimizde ve ruh halimizde değişimlere yol açarak kullanılan maddeye bağımlı bir hale gelmemize neden olur.

▪Uyguladığımız terapiler ile içtiğiniz sigaranın elektriksel sinyal örneklerini kullanıp vücudunuza ters elektriksel sinyaller göndererek, vücudunuza kayıtlı olan sigaranın bağımlılık yapıcı elektriksel sinyal bilgilerinin vücudunuzdan silinmesini sağlarız.

▪Terapilerdeki ana amaçlarımızdan bir diğeri ise sigara içtiğimiz süre zarfında oluşan kimyasal değişimleri ortadan kaldırarak bedeni sigaranın tüm bağımlılık yapıcı zararlı maddelerinden arındırmak ve sigaraya karşı ilk zamanlardaki gibi bedenimize yabancılaştırmaktır.

 

Bağımlılık Nedir?

▪Madde kullanımına dair istek yaşanması, kullanmadığı zamanlar bazı sıkıntılar yaşanması
▪Giderek kullandığı madde miktarını arttırması
▪Zarar görmesine rağmen kişinin madde kullanmaya devam etmesi
▪Zamanın çoğunun alkol ve madde bulmak, kullanmak için harcanması
▪Zamanın alkolün etkisinden kurtulmak için harcanması
▪Eş, iş, aile ve okul yaşamı gibi etkenlere ayrılan zamanın azalması
▪Sıkça başarısız sigara bırakma girişimlerinin olması
Bir Saatte Sigara Bırakmak Rezonans Terapileri İle Mümkün.

 

Sigara Bağımlılığı Nedir?

▪Sigara bağımlılığı, tütün ve tütünün içerisinde bulunan nikotin alımından kaynaklanan bireylere fiziksel ve psikolojik olarak ciddi zararları bulunan bir bağımlılık türüdür.
▪Dünya Sağlık Örgütü hayatı boyunca 100 adet sigara kullanmış bir kişiyi sigara içmiş ve sigaranın zararlarından etkilenmiş olarak saymaktadır.
▪Sigara kullanımının zararlarının farkında olmayan kişiler sigara bağımlılığı kriterlerinden birini karşılar ve her gün sigara içen herkes bağımlı olarak kabul edilir.

Rezonans Terapileri

▪Rezonans terapilerinde yapılan işlem, vücuda dışarıdan verilen titreşimlerin; vücudu etkileşime sokması ve vücudun enerjik doğasında değişiklik oluşturmasıdır.
▪Biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaç kullanılmaz.
▪Vücutta iyileşme sağlamak amacıyla “enerjetik uyarılar” kullanılmaktadır.
▪Hiçbir yan etkisi yoktur.
▪Üstelik bebekler de dahil her yaş grubunda uygulanabilir.
▪Rezonans cihazından yayınlanan elektromanyetik frekansın gücü cep telefonundan yayılanın binde biri kadarıdır.
▪Beden sağlığı ve ruh sağlığı bir bütündür, her birinin olumsuzluğu birbirini etkiler.

▪Bağımlılıklar bedensel ve ruhsal gelişimimizde en büyük engellerden bir tanesidir.
▪Yapılan rezonans terapilerinin ilk etkisi, kişinin ruhsal hali üzerindedir ve fiziksel problemlerdeki iyileşme de bunun arkasından gelir.

 

Sigara Bırakma Seansları

Sigara bırakma seansında amaç, bağımlılık yapan maddenin çevreye yaydığı frekansı vücuttan silmektir.
▪İçilen sigaradan alınan frekans elektronik olarak ters çevrilip vücuda geri verilir. Böylece birbirine ters iki frekansın birbirini yok etmesi sağlanır.
▪Bu şekilde vücudun nikotine geliştirdiği tolerans hali ortadan kalkar ve sigaradan aldığımız nikotin yabancı bir madde olarak algılanır.
▪Rezonans seansı sırasında tüm vücut dokusunda temizlik işlemi başlar, sigarayı kendi kendinize bıraktığınızda 2-3 yılda atacağınız toksini 2 ayda vücudunuzdan atarsınız.
▪Rezonansın etkisi, beden ne kadar yoğun kirlendiyse o derece belirgin hale gelmektedir. Önemli olan terapiden sonra bedenin yeteri kadar temizlenmesi için desteklenmesidir.
▪Rezonans sonrasında psikolojik bağımlılık neticesinde kişi sigara içmeye çalışsa da vücut sigara dumanına tepki vermez.
▪Seans sonrasında özellikle ilk 48 saatte bol su içilmesi önerilmektedir. Sigaranın bırakılmasına bağlı ilk bir iki gün nadir de olsa zor geçebilir.

Add Your Comment

Randevu Al

Online Randevu

Siz de Hemen Randevu Alın!.

08:0009:0010:0011:0012:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:00